W ciągu niespełna 26 lat pracowaliśmy dla 2000 klientów!

Klubów i dyskotek nawet nie wymieniamy, bowiem od 1990 roku do chwili obecnej co tydzień realizujemy kilka imprez w klubach i dyskotekach. Są to na ogół sety znanych dj’ów z całej Europy i koncerty popularnych grup głównie z Europy zachodniej.

Dla niektórych klientów wyprodukowaliśmy po kilkanaście do kilkuset imprez. Klub Disco Plex A4 w woj. opolskim od początku istnienia zorganizował przy naszej pomocy ponad 200 imprez. Klub Las Vegas (późniejsza Egipteca) ponad 150 imprez.  W tym występy Skiby z Lalamido Show, koncerty GiGi D’Agustino, Benassi Bros, United, K.A.S.A i wielu innych.

Współpracowaliśmy z ponad 250 klubami w Polsce. Z ok. 70 na stałe. Od 2002 do 2007 roku zrealizowaliśmy ponad 300 koncertów takich gwiazd jak Kate Ryan, Benassi Bros feat. Sabdy, September, SJ Stone, DJ Quick Silver, In-Grid, Sumptuastic, Łzy, BIG CYC, Lombard, Czarno-czarni i wiele innych.

Współpracowaliśmy także jako artyści z wieloma agencjami eventowymi, domami i ośrodkami kultury, a także z hotelami i restauracjami.

Po 25 latach pracy w show-biznesie i przy organizacji turystyki i atrakcji biznesowych postanowiliśmy pobudzić jeszcze bardziej branżę MICE współorganizując w grupie Targi Adrenaliny – EVENT SHOW EXPO 2015. W 2015 roku zorganizowaliśmy dwie edycje targów. 25 kwietnia wiosenną i 8 października jesienną edycję. 

Pracowaliśmy zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Realizowaliśmy także projekty dla korporacji. Pracowaliśmy dla SONY, Hitachi, TVN, Polsat, Pol-Dróg, Turek, KGHM Polska Miedź, Hortex, Red Bull, Henkel, Tesco, Wasko, Euco, Euro Providus S.A., Securex, Biuro Detektywistyczne Rutkowski, Manitou, Redos Pojazdy Użytkowe, NORD, Grudnik, Etoll, TAMA Polska, Roca Polska, Dr Irena Eris, Isover, Naturica, P&G, DHL, Real,- , Netia, Castorama, Idea, TP S.A., Mostostal Zabrze – Holding S.A., Hestia, Lukas Bank, Plus GSM – Polkomtel S.A., OSR Venus. sp.z o.o., Tele2, Multikino, Go Sport, Mine Master, Liberty GSM, Nokia, Nutrica, Trans-Gór, Villa Verde, Aquarius SPA *****, Hotel Kudowa ****, Hotel Odyssey *****, Mazurkas i wiele innych.

Z uwagi na szybki rozwój firmy i nieustanne powiększanie się grupy postanowiliśmy w 2016 roku powiększyć grupę o kolejnych przedsiębiorców i firmy z naszej grupy.

Jeżeli przyrost grupy będzie tak szybki pod koniec 2016 roku grupę może budować już nawet 1000 osób, a wśród nich ok. 500 firm eventowych.

W pewnym momencie staniemy się największą ekipą w Polsce.

Zachęcamy do współpracy agencje eventowe, hotele, dyskoteki i wszystkich tych, którzy posiadają atrakcje na imprezy firmowe.