Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi referencjami od naszych klientów:

 

 

KGHM Polska Miedź S.A.

Z Grupą Imprezy24.pl mieliśmy przyjemność współpracować wielokrotnie. Reprezentujący firmę ludzie to doświadczeni, kreatywni i ambitni ludzie. Współpraca układała się perfekcyjnie za każdym razem.
Imprezy24.pl to godny uwagi partner.

 

Turek sp. z o.o.

Bardzo rzetelna firma z niezwykłą dbałością o szczegóły. Event przygotowany przez imprezy24.pl był pełen ciekawych atrakcji. Wszystkie elementy imprezy były dokładnie przemyślane i zrealizowane. Grupę imprezy24.pl polecamy jako godnego i rzetelnego partnera.

 

Grudnik sp. z o.o.

W imieniu firmy Grudnik sp. z o.o., z przyjemnością pragniemy podziękować Grupie imprezy24.pl za wspaniale przygotowana imprezę dla pracowników firmy Grudnik sp. z o.o. Dzięki grupie imprezy24.pl nasze wydarzenie firmowe było wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.
Grupa imprezy24.pl jest godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

Henkel Polska sp. z o.o.

W imieniu swoim i pracowników chcieliśmy serdecznie polecić usługi firmy Imprezy24.pl, która zorganizowała nasze wigilijne spotkanie w 2011 roku. Impreza była perfekcyjnie przygotowana i wspaniale dobrana do naszych potrzeb.
Przedstawiciele firmy imprezy24.pl dołożyli wszelkich starań do tego aby nasz event był niezapomniany, dlatego chcieliśmy podziękować i życzyć dalszych sukcesów.

 

Hotel Aquarius SPA *****

Dla Grupy imprezy24.pl.
Drodzy Państwo! W imieniu naszych klientów i hotelu Aquarius SPA ***** z całego serca dziękujemy za Państwa zaangażowanie w organizacji eventu dla naszego klienta biznesowego. Klient był zadowolony z Państwa zaangażowania i profesjonalizmu. Atrakcje był dobrane idealnie, a sama impreza przypadło do gustu wszystkim uczestnikom imprezy.
Z całego serca polecamy grupę imprezy24.pl na każdą imprezę.